BOPP FİLMLER

bopp film

OPP KOEKS (COEX) FİLMLER

bopp film

TEKSTİL AMBALAJI (GÖMLEKÇİ) FİLMLER

bopp film

PİLEN (PLAIN) FİLMLER

bopp film

MAT OPP FİLMLER

bopp film

METALİZE FİLMLER

bopp film

PEARLİZE FİLMLER

bopp film

SELEFON

bopp film

OPP KOEKS (COEX) FİLMLER

Tek koronalı , çift tarafı ısıl yapışmalı mükemmel özellikli parlak filmdir. Geliştirilmiş tokluk özelliği ile daha iyi performans ve düşük ısı geçirgenliği mevcuttur. Yüksek hızlı paketleme makinaları için uygundur . Askı torbalarda (meksika poşet) ve matbaa sektöründe kullanılır. Düşük yoğunluklu ve yüksek verimlilik sağlar.


Üretilen Kalınlıklar (Mikron) : 12, 15,20,25, 28, 30, 35, 40, 50

bopp film

TEKSTİL AMBALAJI (GÖMLEKÇİ) FİLMLER

  • Çift tarafı ısıl yapışmalı , tek koronalı , şeffaf , baskı, laminasyon ve paketlemede genel amaçlı geniş bir kullanım alanı vardır.
  • Flexo ve rotogravür baskılarda mükemmel mürekkep adezyonu sağlar.
  • Yatay ve dikey paketleme makinelerinde hızlı ve verimli bir akışkanlık gösterir.
  • Yüksek parlaklık özelliği sayesinde tek kat ürünlerde ilk tercihler arasındadır.
  • Laminasyonlu yapılara uygundur.

Üretilen Kalınlıklar (Mikron) : 20, 25, 30, 35, 40, 50

bopp film

PİLEN (PLAIN) FİLMLER

  • Tek tarafı koronalı , ısıl yapışmasız filmdir.
  • Mükemmmel parlaklık ve düşük pusluluk özelliği vardır.
  • Koronalı yüzeyde su bazlı akrilik tutkallar ve hotmelt uygulamalarına müsaittir.

Üretilen Kalınlıklar (Mikron) : 15,17,18,20,25, 28, 30, 35, 40

bopp film

MAT OPP FİLMLER

Çift tarafı ısıl yapışmalı , bir tarafı mat diğer tarafı şeffaf koronalı opp filmdir. Flexo ve rotogravür baskılarda mükemmel mürekkep adezyonu sağlar. Laminasyon veya tek katlı uygulamalarda mat yüzeyinin ışık yansımalarını önleyerek mükemmel baskı görüntüsü sağlar.

Üretilen Kalınlıklar (Mikron) : 20, 25, 30, 40

bopp film

METALİZE FİLMLER

Bir tarafı metalize özellikli parlak , diğer mat tarafı ısıl yapışmalı çift taraflı metalize filmdir. Metalize tarafı baskı ve laminasyona uygundur. Gaz , nem , ışık ve bariyer özellikleri mevcuttur. Bariyer özellik gerektiren genel paketleme uygulamalarında kullanılır.

Üretilen Kalınlıklar (Mikron) : 15, 18, 20, 25, 30

bopp film

PEARLİZE FİLMLER

Çift ısıl yapışmalı , tek tarafı koronalı , yüksek parlaklık özelliği olan koeks (coex) filmdir. Mukavemetli , sert , iyi işlenebilir bir levha düzlüğü olan düşük puslu filmdir. Genellikle tekstil seköründe kullanılır ; baskı sonrası katlama ve kesim makinaları için uygun akışkanlığı , makine performansı iyidir. Etiket sektöründe laminasyon amaçlı da kullanılabilir. ( Islak mendil açma kapama etiketi, çeşitli sektörlerin fiyat ve ürün tanıtım etiketlerinde vb.)

Üretilen Kalınlıklar (Mikron) : 25, 27, 28, 30,35,40,45,50

bopp film

SELEFON

Parlak Selefon
Isıl yapışmasız, çift tarafı koronalı olup mükemmel optik özellikleri ile kağıt,karton gibi laminasyonlu işlerin yüzeyini dış etkenlerden korumak ve parlaklığı sayesinde tasarımını ön plana çıkartmak için uygulanan laminasyon amaçlı filmdir.

Mat Selefon
Isıl yapışmasız, çift tarafı koronalı bir yüzeyi mat olup kağıt, karton gibi laminasyonlu işlerin yüzeyini dış etkenlerden koruma özelliği ve mat yüzeyi sayesinde ışık yansımalarını önleyerek mükemmel bir baskı görüntüsü için üretilmiş laminasyon amaçlı filmdir.

Termal Parlak Selefon
Şeffaf, çift tarafı koronalı parlak yüzeye sahip termal laminasyon için özellikli bir filmdir. Selefona göre tutkalı filmin üzerinde bulunur, baskıyı çok daha net gösterir. Dış yüzeyine lak, yaldız ve baskı uygulamaları yapılabilir.

Termal Mat Selefon
Mat, çift tarafı koronalı mat yüzeye sahip termal laminasyon için özellikli bir filmdir. Selefona göre tutkalı filmin üzerinde bulunur, baskıyı çok daha net gösterir. Dış yüzeyine lak, yaldız ve baskı uygulamaları yapılabilir.